Сертифікат «Професіонал» є офіційним підтвердженням того, що його власник може ефективно використовувати у своїй роботі весь спектр можливостей найпоширеніших програм автоматизації бухгалтерського, оперативного торгово-складського, управлінського обліку і розрахунку заробітної плати. 

В даний час проводиться сертифікація "Професіонал": 

За системою 
Що дає сертифікація "Професіонал" ?

Користувачеві: 
Підприємству: 
Сертифікат "Професіонал" підтверджує, що його власник володіє знаннями і навичками, що дозволяють: 
Сертифікаційні іспити проводяться у «Рарус Львів» - Авторизованому Центрі Сертифікації (АЦС) у місті Львів.

Як пройти сертифікацію "Професіонал"?
Замовити тестування можна наступним чином: 
  • Надіслати листа на електронну пошту sale@rarus.lviv.ua
В заявці обов'язково необхідно вказати: 
  • Тему обраного тесту
  • Код партнера (для фірм-франчайзі)
  • Назву підприємства (для юр. осіб)
  • Місто
  • Телефон, e-mail
  • ПІБ учасника
  • Дату народження та серію, номер паспорта
Результат буде відомий найближчим часом після складання тесту. Якщо завдання виконано успішно - через 1-2 тижні на адресу центру сертифікації приходить сертифікат. Менеджери АЦС повідомляють про його наявність по телефону. Отримати сертифікат можна особисто в офісі «Рарус Львів» або поштою листом.

Документи, необхідні для складання іспиту: 
  • наявність паспорта
  • якщо оплата здійснювалася від юр. особи - наявність копії свідоцтва компанії 
Іспит складається на комп'ютері. Для всіх іспитів тест складається з 14-и питань по різних темах і аспектах використання програми. Для кожного питання пропонується кілька варіантів відповідей, з яких необхідно вибрати найбільш повний і правильний. Встановлюється загальне обмеження по часу для відповіді на всі питання, рівне 30 хвилинам. При цьому час відповіді на кожне окреме питання не обмежується. 

Результат екзамену оцінюється за двобальною шкалою «Здано» - «не Здано». Для отримання позитивної оцінки («Здано») необхідно правильно відповісти на 12 з 14 питань у межах встановленого обмеження часу 30 хвилин. Порядок відповіді на питання, час, витрачений на окремі питання, виправлення, внесені в ході відповіді на питання, повторне звернення до одних і тих же питань - на результат впливу не роблять. Дострокова відповідь на всі питання завдання також не враховується при оцінці результатів. 

Для підготовки до сертифікаційного іспиту рекомендується використовувати документацію, що входить в комплект поставки програмних продуктів, а також комплекти питань та інші учбові посібники.