В даний час автоматизація обліку вимагає все більш складних і багатофункціональних програм. Наш сервісний супровід дозволить Вам використовувати Ваші програмні комплекси максимально ефективно і забезпечить їх безперебійну роботу.

Компанія «Рарус Львів» надає Вам послугу «Сервісний супровід» по Львову, Україні та СНД.

  «Сервісний супровід» це надання кваліфікованої допомоги та сприяння у зрозумілому, ефективному використанні програмних продуктів на базі платформ «1С:Підприємство», а саме:

  Наше сервісне обслуговування здійснюється на основі договорів із щомісячною оплатою. Мінімальний термін укладення договору - 3 місяці. Обов'язковими умовами укладання договору на сервісне обслуговування є:

  Послуги, що надаються в рамках сервісного обслуговування, розбиваються на пакети. На даний момент наша компанія пропонує Вам чотири види пакетів на сервісне обслуговування:

Типи пакетів відрізняються один від одного:

Незалежно від обраного типу пакету сервісного обслуговування Ви гарантовано отримуєте:

При виборі пакету сервісного обслуговування Вам необхідно враховувати:

Якщо у Вас виникнуть труднощі з вибором найбільш підходящого пакету сервісного обслуговування, Ви завжди можете звернутися за консультацією по телефону або електронною поштою.

Ми допоможемо Вам максимально швидко отримати максимальний ефект від використання програмного продукту для автоматизації обліку. Це, в свою чергу, зіграє свою роль на підвищення ефективності Вашого бізнесу.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!