ЗКГ

Західна консалтингова група

www.zkg.ua

Мета компанії - сформувати у бізнес-середовищі еталон, цінність та культуру ефективних і відповідальних професійних послуг.

Освітній портал

Проект "Освітній портал"

www.osvita.org.ua

Мета проекту - якісне інформування громадян щодо вищої освіти в Україні. Портал може бути цікавий для молоді, що користується новітніми технологіями: школярі, абітурієнти, студенти. Корисним даний проект может також бути для молодих науковців, викладачів, керівників ВНЗ та батьків абітурієнтів.

BEST Lviv

BEST Lviv

best-lviv.org.ua

BEST Lviv - це неприбуткова, неполітична студентська організація, локальний осередок якої у Львові функціонує з 2002 року. Організація налічує більше 60 активних членів та співпрацює з більш ніж 50 українськими та міжнародними компаніями.

У Львові локальний осередок BESTу є одним з найбільш результативних та численних осередків. Щорічно проводимо комп’ютерний фестиваль DE:CODED, інженерний ярмарок кар’єри, міжнародні освітні курси та симпозіуми, інженерні змагання та круглі столи.

Громадська організація Самопоміч

Громадська організація Самопоміч

samopomich.org

Метою організації є сприяння самоорганізації мешканців, підвищення їх громадської активності та суспільної захищеності, надання допомоги у відстоюванні прав та охоронюваних законом інтересів людини.

Основні завдання:

  • Надання консультативної та медійної допомоги активним мешканцям Львова, які відстоюють свої права;
  • Забезпечення правової захищеності мешканців, сприяння реалізації їхніх прав та охоронюваних законом інтересів, проведення кампаній правової просвіти громадян;
  • Сприяння створенню та координація діяльності місцевих осередків самоорганізації мешканців;
  • Вивчення та узагальнення стану справ щодо соціальних, економічних, культурних, духовних та інших проблем сьогодення;
  • Пропаганда цінностей правової держави, громадянського суспільства та місцевого самоврядування, шляхів і методів їх досягнення в Україні;
  • Налагодження діалогу, обміну інформацією та співпраці з громадськими організаціями, органами влади та місцевого самоврядування, іншими інституціями громадянського суспільства.
Об’єднання приватних консультантів «Чумацький Шлях»

Об’єднання приватних консультантів «Чумацький Шлях»

chumakway.com

Перша в Україні консалтингова компанія, що спеціалізується на послугах для малого бізнесу та надає консультаційні послуги, доступні та вигідні для малого бізнесу, охоплюючи весь спектр потреб підприємства. ОБК «Чумацький Шлях» демонструє принципово новий іміджевий підхід: весь процес консалтингу відбувається дружньо, весело, зрозуміло та прозоро для клієнта, який в процесі вчиться і чітко розуміє усе, що відбувається.

Lviv StartUp Club

Lviv StartUp Club

startup.lviv.ua

Lviv StartUp Club – це організація створена для підтримки високотехнологічних підприємців у місті Львові.

Серед завдань клубу:

  • Підтримка стартапів в знаходженні власної стратегії і бізнес-моделі.
  • Інформування про нові “at the edge” маркетингові інструменти в IT-підприємництві.
  • Сприяння в наданні кваліфікованої експертної оцінки для startup-проектів.
  • Допомога в залученні інвестицій від інвесторів і бізнес-ангелів.
Виробничо-комерційна фірма Бест Друк

Виробничо-комерційна фірма «Бест Друк»

bestdruk.com.ua

Виготовлення поліграфічної продукції інформаційного, рекламного характеру: візитки, листівки, бланки, буклети, календарі, відкритки, наклейки, меню, запрошення, папки, блокноти, плакати, етикетки, упаковки, пластикові картки, шелфтокери, воблери, каталоги, журнали, книги, газети, банери, сітілайти.

Друк на пластику, ПВХ, а також на футболках, пакетах, ручках, горнятках.

Послуги дизайну.

1.jpg «Все про бухгалтерський облік»

vobu.com.ua